3d Splıne

3D WALL, 3 boyutlu dekoratif duvar panellerinin öncü ismi ve yaratıcı markası olarak Türkiye'de faaliyete geçtiğimiz 2009 yılından beri, ülkedeki dekorasyon anlayışını ve vizyonunu farklı bir alana taşıyarak, mekânlarda modern ve yaratıcı çözümlere olanak verdik. Genç ve dinamik ekibimiz ile yurtiçi ve yurtdışında faaliyet gösteren, proje çözümlerinde kalite ve güvenin temsilcisi olma yolunda hızla ilerliyoruz.

3D WALL, marka ve tüm ürün tasarımları TPE tarafından tescillenmiştir. İthal ettiğimiz ve ürettiğimiz tüm ürünlerimiz sağlam temeller üzerinde sistemik bir şekilde pazara servis edilmektedir. 

Hafif yapısı ile iç mekânlarda rahatlıkla uygulanabilen çok yönlü ürünleri ve farklı tarzlara uyum sağlayan tasarım altyapısı ile dekorasyon sektöründe aranan bir marka haline gelen 3D WALL, sunduğu tasarım ve mimari hizmet anlayışıyla öncelikle mimarların, daha sonra da mekânlarında ilham arayan herkesin çözüm ortağı olmayı başarmıştır. 

Kuruluşumuzdan bu yana, turizm işletmeleri, özel konutlar, restoranlar, alışveriş merkezleri, fuar stantları mağazalar gibi yurtiçi ve yurtdışında birçok projeye bayi ve distribütörlerimizle çözüm ortaklığında bulunmaktan gurur duymaktayız.