3d Splıne

3D WALL, 3 boyutlu dekoratif duvar panellerinin öncü ismi ve yaratıcı markasıolarak Türkiye'de faaliyete geçtiğmiz 2009 yılından beri, ilkedeki dekorasyon anlayışını ve vizyonunu farklı bir alana taşıyarak, meknlarda modern ve yaratıcı çizimlere olanak verdik. Genç ve dinamik ekibimiz ile yurtiçi ve yurtdışında faaliyet gösteren, proje çizimlerinde kalite ve güvenin temsilcisi olma yolunda hızla ilerliyoruz.

3D WALL, marka ve tüm ürün tasarımları TPE tarafından tescillenmiştir. ithal ettiğimiz ve ürettiğimiz tüm ürünlerimiz sağlam temeller üzerinde sistemik bir şekilde pazara servis edilmektedir. 
Hafif yapısı ile iş mekanlarda rahatlıkla uygulanabilen çok yönlü ve farklı tarzlara uyum sağlayan tasarım altyapısı ile dekorasyon sektöründe aranan bir marka haline gelen 3D WALL, sunduğu tasarım ve mimari hizmet anlayışıyla öncelikle mimarların, daha sonra da mekanlarında ilham arayan herkesin çözüm ortağı olmayı başarmıştır. 

Kuruluşumuzdan bu yana, turizm işletmeleri, özel konutlar, restoranlar, alışveriş merkezleri, fuar stantları mağazalar gibi yurtiçi ve yurtdışında birçok projeye bayi ve distribitörlerimizle çözüm ortaklığında bulunmaktan gurur duymaktayız